Stark AG 1350 — дворучна кутова шліфувальна машина для шліфування, зачищення металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварних швів і металоконструкцій, для різання металу та каміння. Переваги болгарки Stark AG 1350 Profi: надійний двигун з армованим ротором та статором та мідними ламелями з додаванням срібла, що забезпечує інструменту якісну роботу та тривалий термін експлуатації; міцне з'єднання редуктора з корпусом для виконання важких робіт; зручна ручка з прогумованою накладкою для комфортної роботи; сталеві підшипники та міцні шестерні редуктора забезпечують роботу без льодяників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокировка кнопки включения | нет данных |
| Боковая рукоятка | Да |
| Вес | 4.5 кг |
| Диаметр диска | 125 мм, 150 мм |
| Длина сетевого шнура | нет данных |
| Длина/высота | нет данных |
| Защитный кожух | Да |
| Кейс | Нет |
| Ограничение подачи тока (плавный пуск) | нет данных |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт Вт |
| Потребляемая мощность (диапазон) | 1000-1400 Вт |
| Резьба шпинделя | нет данных |
| Система стабилизации оборотов | нет данных |
| Скорость вращения диска | 7500 об/мин |
| Торцевой ключ (спецключ) | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 2 712 ₴




