Акумуляторний шурупокрут-гайковерт Stark CID 1830 B Body призначений для закручування/викручування шурупів, болтів, гайок. Особливості шурупокрут Stark CID 1830: Безщітковий двигун; Потужний сталевий редуктор; Посилений крутний момент 300 Нм; Прогумований корпус; LED-підсвітка, допомагає працювати у погано освітлених та важкодоступних місцях; 3 режими зусилля (0-2100/2600/3300 уд/хв); Реверс; Електронне регулювання обертів від 0-2800 об/хв; Металева скоба для пояса; *Постачається без акумуляторів. Рекомендовані аккумулятори 18 В - 3.0/4.0/6.0 А·год. *Взаємозамінні акумулятори ТМ STARK з інструментами CD-18-2, CD-18-2 B, CAG-1800, CAG-1800 B, CIW-1840, CID-1830, CRS-1800, CRH-1800 Акумуляторний шурупокрут Stark Body - це надійний інструмент для домашніх та будівельних робіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | отсутствует |
| Бесщёточный двигатель | Да |
| Бит-насадки в комплекте | Нет |
| Вес | 0.98 кг |
| Диаметр патрона | 6.35 мм |
| Дополнительная аккумуляторная батарея | Нет |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Емкость аккумулятора (диапазон) | нет данных |
| Кейс | отсутствует |
| Мощность (диапазон) | - |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Регулировка крутящего момента | Да |
| Тип патрона | шестигранный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип устройства | гайковерт |
| Частота вращения | 2800 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴






