Перфоратор Stark RH 1400 MAX — мережевий перфоратор призначений для свердління отворів із ударною дією і без нього. Перфоратор може бути використаний під час робіт середньої тяжкості в режимі довбання каменю, гірських порід, бетону, кирпича. Робота може здійснюватися у двох режимах: свердління з ударом; довбання (виключно ударний режим). Особливості перфоратора RH 1400 MAX: - Тип патрона SDS-MAX; - індикатор стану щіток та мережі; - швидка зміна обладнання; - надійні підшипники та редуктор забезпечують довгий термін експлуатації; - завдяки системі антивібрації інструментом зручно працювати тривалу годину; - Зручне перемикання режимів прискорює роботу; - Гумовий 3-метровий кабель. Сітковий перфоратор RH 1400 MAX укомплектований: пластиковим кейсом; долотом; списком; мастилом для оснащення; обмежувачем глибини; бічним руків'ям. Купуючи перфоратор Stark RH 1400 MAX, Ви купуєте надежний інструмент для виконання робіт на професійному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | н.д. |
| Диаметр сверления (бетон) | 40 мм |
| Диаметр сверления (древесина) | 60 мм |
| Диаметр сверления (сталь) | 13 мм |
| Длина/высота | н.д. |
| Макс. частота вращения (диапазон) | 1300 об./мин. и более |
| Мощность (диапазон) | 1400 Вт и более |
| Мощность (энергопотребление) | 1400 Вт |
| Регулятор оборотов | Да |
| Режим сверление | Нет |
| Режим удар | Да |
| Режим удар+сверление | Да |
| Тип патрона | SDS Max |
| Тип питания | Сеть |
| Частота вращения | 1300 об./мин |
| Частота ударов | 3100 уд./мин |
| Энергия удара | 15 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 9 228 ₴

