Акумуляторний шурупокрут Stark CD 18 2 B Li-Ion призначений для закручування/викручування шурупів у деревину, пластмасу та інші матеріали. Укомплектований двома Li-Ion акумуляторами на 18 В, ємністю 2000 мА·год.
Особливості шурупокрута Stark CD 18-2 B Li-Ion:
Безщітковий двигун;
18 режимів обертання;
Професійний металевий швидкозатискний патрон;
Функція «реверс» забезпечує викручування шурупів;
Індикатор заряду акумулятора, для контролю та своєчасної зміни батареї;
LED-підсвітка, допомагає працювати в погано освітлених і важкодоступних місцях;
Швидке заряджання батареї, всього 1 година.;
2 режими перемикання швидкості обертів;
Електронне регулювання обертів від 1-1350 об/хв;
З інструментом зручно переміщатися по робочій ділянці, завдяки скобі для носіння на поясі.
Шурупокрут Stark CD 18-2 B Li-Ion комплектується:
Акумулятори 18 В — 2 шт.;
Кейс;
Зарядний пристрій;
Клипса.
Акумуляторний шурупокрут Stark CD 18-2 B Li-Ion — це надійний інструмент для домашніх і будівельних робіт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Бесщёточный двигатель | Да |
| Бит-насадки в комплекте | Да |
| Вес | 0.89 кг |
| Диаметр патрона | 10 мм |
| Дополнительная аккумуляторная батарея | Да |
| Емкость аккумулятора | 2 А/ч |
| Емкость аккумулятора (диапазон) | 1,6-2 А/ч |
| Кейс | Да |
| Мощность (диапазон) | - |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Регулировка крутящего момента | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип устройства | шуруповерт |
| Частота вращения | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 4 832 ₴









