Процесор NQ4 AI Gen2
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близьким до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, дивитеся ви контент стримінгових сервісів, граєте в улюблені відеоігри або дивитеся спортивні трансляції.
Технологія Quantum Matrix
Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом
Еволюція Neo QLED відбувається завдяки технології Quantum Matrix, що точно керує запатентованими мінісвітлодіодами Quantum Mini. Таке надточне керування світлом забезпечує прекрасну деталізацію як у темних, так і в найяскравіших сценах.
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц
Насолоджуйтеся чіткістю рухів у у улюбленому ігровому контенті з роздільною здатністю до 4K і частотою оновлення до 144 Гц
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок і розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами та неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор із роздільною здатністю до 4K 144 Гц.
Покращувач зображень великого розміру
Поліпшення зображення на основі штучного інтелекту, створене для супервеликого екрана
Масштабування за допомогою штучного інтелекту, зменшення шуму, посилення різкості й інтелектуальні технології поліпшення чорного — все разом забезпечує оптимальне зображення, адаптоване для екрана надвеликий розмір.
ОС Tizen від Samsung
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім застосункам і сервісам, доступним на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смартустроями з телевізора за допомогою функції SmartThings.
Об'ємний звук з Dolby Atmos
Новий рівень досвіду з Dolby Atmos
Насолоджуйтеся об'ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в події. Завдяки об'ємному звуку Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
Технологія Q-Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Оточіть себе гармонійним звучанням телевізора та саундбара. Технологія Q-Symphony унікальним способом дає динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без заглушення динаміків телевізора для гармонійнішого звучання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 600 х 400 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес (без подставки) | 61.4 кг |
| Вес с подставкой | 70.6 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управления | Нет |
| Диагональ экрана | 98" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360G |
| Мощность звука | 60 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen2 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 2185.1x1249.3x31.1 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 2185.1x1305.9x364.9 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Технология MEMC | Нет |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 290 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 394 800 ₴








