Ціна на сайті вказана за 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRONYX |
| Клас захисту | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балалістичний захист | постріл кулі 9×18 мм, (9 mm Makarov), 9×19 MM, (9 mm Luger, 9 mm Parabellum). |
| Вага | 190 г |
| Матеріал | Надвисокомолекулярний поліетилен (СВМПЕ) |
| Призначення | Загальнові |
| Особености | Гнучкий |
| Площа захисту | 3.45 дм2 |
| Погодостійкість | стійка до всіх кліматичних умов |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 240*150 мм |
| Розмірна сітка | L/XL |
| Стандарт | STANAG 2920 |
| Тип | М'який балістичний пакет |
| Товщина ізоляції | 12 - 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴

