а
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRONYX |
| Клас захисту | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балалістичний захист | 7,62 x 25 мм (Tokarev) |
| Вага | 412 г |
| Кількість одиниць | 1 шт |
| Матеріал | Надвисокомолекулярний поліетилен (СВМПЕ) |
| Призначення | Загальнові |
| Особености | Гнучкий |
| Площа захисту | 4.82 дм2 |
| Погодостійкість | стійка до всіх кліматичних умов |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 310*160 мм |
| Стандарт | STANAG 2920 |
| Тип | М'який балістичний пакет |
| Товщина ізоляції | 16 - 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴

