Захист попереку 1 клас GIG military Multicam (4131000-m) TS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GIG military |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балалістичний захист | постріл кулі 9×18 мм, (9 mm Makarov), 9×19 MM, (9 mm Luger, 9 mm Parabellum). |
| Матеріал | Надвисокомолекулярний поліетилен (СВМПЕ) |
| Місця захисту | Поперек |
| Призначення | Загальнові |
| Площа захисту | 4.82 дм2 |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 310*160 мм |
| Система кріплення спорядження | MOLLE |
| Товщина ізоляції | 12 - 14 мм |
| Колір | Мультикам |
| Кольори моделі | Ranger Green, Чорний, Мультикам, Койот, Піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287 ₴




