Випрямляч для волосся MG-586 має дві ключові особливості — це зручність і елегантність. Модель виготовлена в надзвичайно стильному корпусі та має легку вагу. Абсолютна простота — ключова особливість моделі. Матеріал поверхні робочих пластин — двошарова кераміка, що впливає не тільки на кінцевий результат зачіски, але й на здоров'я волосся. Такий різновид пластин завдає найменшої шкоди, швидко та рівномірно нагріваються, легко ковзають по волоссю та запобігають електризації. Максимальна потужність приладу — 40 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. А за допомогою електронного типу керування можна вибрати оптимальну температуру для різних типів волосся. Петелька для підвішування та блокування ручки створюють додаткову зручність під час використання. Вишеням на торті є плавальна пластина, яка максимально знижує ризик пошкодження волосся.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Плавающие пластины | Да |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Вращающийся шнур | Да |
| Вращение насадки | отсутствует |
| Время нагрева | 30 сек |
| Держатель | Нет |
| Дисплей / Индикация температуры | Да |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительные насадки | - |
| Ионизация | Нет |
| Наличие дополнительных насадок | отсутствуют |
| Перчатка / Термоковрик | Нет |
| Петля для подвешивания | Да |
| Питание | сеть |
| Покрытие пластин | керамика |
| Рабочая температура | 130-230°C |
| Регулирование температуры | Да |
| Тип | выпрямитель для волос |
| Холодный обдув | отсутствует |
| Цвет | белый с черным |
| Чехол | Нет |
| Ширина пластин | 26 мм |
| Ширины пластин | 21 - 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴





