Якщо у вас мало часу на приготування їжі, то Ninja ON400EU — дуже вдале рішення. Скороварка швидко створює ароматні страви з 10 функціями та може похвалитися інноваційними технологіями, які зроблять продукти ще смачнішими та здоровішими.
Система швидкого приготування
Використовуйте режим «Швидке приготування», щоб аерогриль із парою допомогли створити ніжні овочі, спагеті, крупи та хрусткі ніжки. 90% поживних речовин буде збережено з паровим способом оброблення, а також страви будуть насичені вологою. Як бонус ви отримаєте чудову карамелізацію і скоринку з регульованим піддоном Cook&Crisp.
Функції швидкого приготування
Speedi Meals: гарантує блискавичну швидкість оброблення круп, м'яса, овочів і риби.
Паровий аерогриль: отримайте соковиті всередині та хрусткі зовні страви, навіть якщо ви використовуєте заморожені котлети або картоплю фрі.
Випікання на парі: підійде для пишної випічки та пікантних страв.
На парі: готуйте усе: від фрикадельок до пельменів.
Функції аерогрилю
Аерогриль Air Fry — застосовуйте до 75% менше олії та ласуйте неймовірними стравами, від риби, смачних курячих крилець, чипсів до гамбургерів, картоплі фрі та сосисок. Навколо продукту рівномірно циркулюватиме надгаряче повітря, надаючи золотистої скоринки та видаляючи зайву вологу.
Гриль: карамелізуйте мариноване філе з верхнім нагрівальним елементом, чудово підійде для шашликів і баклажанів.
Випічка/смаження: скороварка в ролі духовки гарантує соковите м'ясо, неймовірний чізкейк і хрусткий пиріг.
Дегідратація — створюйте овочеві чипси, сухофрукти, в'ялене м'ясо та навіть сушені трави.
Обсмажування/пасування: використовуйте нижнє нагрівання, щоб смажити овочі, рибу та інші продукти.
Повільне приготування: нехай свинина розм'якне, готуючись за нижчої температури довгий час.
Зручне використання
Легко мийте пристрій з антипригарним покриттям, комплектуючі підходять для посудомийок, а також у вашому розпорядженні параметр Steam для внутрішнього очищення. З книгою рецептів від шеф-кухаря у вас завжди будуть смачні ідеї, які можна легко реалізувати. Додатково скористайтеся Speedi Meal Builder — для цього зайдіть на ninjatestkitchen.com/speedimealbuilder, додайте інгредієнти з холодильника та отримайте ідеальний рецепт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Количество программ приготовления | 10 |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | отсутствует |
| В комплекте | мультиварка ON400, перегородка для чаши Cook & Crisp, чаша объемом 5,7 л, конденсатосборник, инструкция |
| Вес | 6.5 кг |
| Внутреннее покрытие чаши | керамическое |
| Голосовая навигация | Нет |
| Дисплей | с дисплеем |
| Пароварка | Да |
| Поддержание температуры | Нет |
| Потребляемая мощность | 1760 Вт Вт |
| Предварительная отмена автоподогрева | отсутствует |
| Программы | жарка на пару, выпечка на пару, приготовление на пару, гриль, обжарка до хрустящей корочки, выпечка/жарка, обезвоживание/дегидратация, жарка/сотейник, медленное приготовление |
| Размеры (В х Ш х Г) | 31 х 33 х 35 см |
| Разогрев | Нет |
| Ручная настройка | Да |
| Съемная крышка | отсутствует |
| Таймер отсрочки приготовления | отсутствует |
| Тип | мультиварка |
| Тип управления | кнопочное |
| Фритюрница | Да |
| Функция скороварки | Да |
| Цвет корпуса | нержавеющая сталь/серый |
Информация для заказа
- Цена: 17 215 ₴










