МУЛЬТІ ПІЧЬ MAX з Max-Crisp технологією
Фритюрниця, яка готує швидко, смачно та з хрусткою скоринкою.
ГОТУЙТЕ З ФРИТЮРНІЧІВ NINJA AIR FRYER MAX ЛЕГКО І БЕЗПЕКА
Ninja Air Fryer MAX — потужна портативна фритюрниця, з якою ви зможете готувати смачні та корисні делікатеси без використання олії. Більше не потрібно йти до ресторану, щоб скуштувати улюблені страви, з Ninja Air фантазуйте та створюйте безліч апетитних страв максимально швидко. Водночас не потрібно контролювати всі процеси, вам досить задати потрібний режим, вибрати параметри та натиснути кнопку запуску.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NINJA |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Вес | 5.2 кг |
| Габариты | 25 х 36 х 32 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5.1 - 7.5 л |
| Количество программ | 7 шт |
| Крышка | откидная |
| Мoдель | - |
| Материал корпуса | металл, пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 5.2 л л |
| Популярные бренды | - |
| Программы | выпечка, гриль на решётке, жарка во фритюре, запекание овощей и мяса, разморозка/разогрев, сушка, томление/тушение |
| Рабочая температура | 40 - 230 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | Да |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | без термостата |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴









