Компактний, легкий і надійний ноутбук HP 14 з потужним процесором Intel, високопродуктивною інтегрованою графічною системою та швидкою пам'яттю допоможе ефективно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
Вбудовані HD вебкамери, мікрофон і динаміки роблять ноутбук чудовим варіантом для проведення онлайн-навчань і відеоконференцій. Його FullHD екран із матрицею IPS подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук HP 14 обладнаний безшумною підсвітковою клавіатурою та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі за будь-яких умов освітлення.
Під'єднуйте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A й одного USB Type-C необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Під'єднання до мережі за допомогою бездротової технології Wi-Fi 6.
Тонкі рамки дають змогу з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук зручним для перенесення.
З ноутбуком HP 14 ваша робота буде ефективна як в офісі, так і за його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 9 годин автономної роботи. Функція швидкого заряджання допоможе швидко поповнити заряд батареї — на 50% за 45 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core 3 100U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1 - 1.49 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 323.7х215х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 13" - 14.1" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 14 |
| Серия процессора | Intel Core 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,2 - 4,7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 26 706 ₴





