З CANDY RAPIDO ЕКОНОМТЕ ЧАС ЩОДЕ
Наші дні завжди сповнені зобов'язань, і час стає найціннішим ресурсом. Через цю потребу з'явилася нова пральна машина Candy RapidO: швидкі та ефективні цикли прання, які допоможуть заощадити ваш час, щоб ви могли присвятити себе речам, які ви любите найбільше, і зробити ваше життя простішим.
Candy знову пропонує прості та інноваційні рішення: найповніший набір на ринку з 9 швидкими програмами й ексклюзивною функцією Snap&Wash у застосунку Candy simply-Fi.
З Candy RapidO вам більше не доведеться вибирати між економією часу або ідеальними результатами прання. Завдяки новітній технології Speed Drive Motor, якість прання покращилася на 50%, гарантуючи кращу продуктивність навіть для коротких циклів.
ВАША СТІРКА НІКОГДА НЕ БУЛА ТАКИЙ ШВИДКИЙ
Ви готові до нового досвіду? З ексклюзивною функцією Snap&Wash у застосунку Candy simply-Fi ви можете знайти та вибрати найвідповідніший цикл прання для вашої білизни, просто використовуючи свій смартфон! Сфотографуйте свою білизну та дайте RapidO запропонувати вам найкращу швидку програму з потрібною температурою і швидкістю обертання. Найкращий спосіб заощадити час!
СУПЕР КОМФОРТ З ВИСОКИМ І ШИРОКИМ ЗРУЖНИМ ЛЮКОМ
Завдяки новому ергономічному дизайну керування завантаженням і вивантаженням вашої білизни ніколи не було простіше. Ваш новий процес прання з RapidO буде зручнішим і швидшим.
СТИРАЛЬНА МАШИНА, КОТОРАae З ВАМИ
Завдяки Candy simply-Fi App, RapidO стане ще простішим у використанні. Застосунок дасть вам змогу завжди бути в курсі, де ви перебуваєте через ваш смартфон. Ви зможете поговорити з RapidO й отримати максимальну відбій від пральної машини з відзнаками та порадами щодо вибору найвідповіднішого прання для вашого одягу, видалення плям і багато чого іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | через Wi-Fi |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Вид | автомат |
| Габариты (ШхВхГ) | 600 x 850 x 450 мм |
| Дисплей | с дисплеем |
| Загрузка (стирка) | 7 кг |
| Загрузка (сушка) | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Защита от протечек | нет данных |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 16 |
| Максимальная скорость отжима | 1000 - 1399 об/мин |
| Материал бака | нет данных |
| Обработка паром | Нет |
| Отсрочка старта | Да |
| Потребление воды | 43.63 л |
| Потребление электроэнергии | 0,53 кВт/ч |
| Привод | ременной |
| Скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | без сушки |
| Тип стиральной машины | фронтальная загрузка |
| Тип управления | электромеханическое |
| Уровень шума отжима | 76 дБ |
| Уровень шума стирки | 51 дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 51-60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 18 599 ₴








