RAPIDO
Candy RapidO — це швидка та зручна сушарка, яку створили, щоб нарешті зробити ваші щоденні прання простими та раціональними. Вона має найповніший набір із 7 швидких режимів, тривалістю менш ніж 90 хвилин кожен.
ТЕПЛОВОЙ НАСОС
Технології Candy дають змогу одночасно користуватися сушаркою та пральною машиною або іншою побутовою технікою, не ризикуючи перевантажити електромережу. Отже, ви не обмежені в тому, скільки часу й електрики можете заощадити вдома.
WOOLMARK
100% захисту, 100% догляду. Не хвилюйтеся про ризик псування або деформації ваших вовняних речей: ваша сушильна машина Candy знає, як поводитися з вовняними та делікатними тканинами якнайкраще. Завдяки спеціальним рухам барабана та точним температурним контролем сушарка знає, як висушити шерсть і делікатні тканини без жодного ризику розпушування й псування. Найкращий захист гарантований. Схвалено компанією WOOLMARK.
ХВАТИТ РАТИТИ ЧАС
Завдяки функції "Відкладений запуск" (Start Delay), цикл сушіння можна почати із затримкою до 24 годин: відкладіть його на ніч, щоб заощадити на електриці, або запрограмуйте сушильну машину, як вам зручно.
ФУНКЦИЯ SNAP&DRY
З функцією Snap&Dry догляд за білизною стає ще інноваційнішим! Наприкінці прання просто сфотографуйте свій мокрий одяг і дізнайтеся, яка програма сушіння краща та швидша. Так ви зможете заощадити й час, і гроші.
Simply-Fi
Пристрої з під'єднанням до Wi-Fi пропонують можливість віддаленого керування через застосунок Simply-Fi з доступом до великої кількості корисного контенту, як-от додаткові функції, поради та рекомендації з обслуговування й технічної підтримки.
ДОДАТКОВА ПАМ'ЯТЬ
Тепер не доведеться довго згадувати, який цикл сподобався минулого разу: його можна зберегти завдяки функції "Додати до обраного" (NEW FAVOURITE). Під час подальшого сушіння сушарка Candy відразу завантажить потрібні параметри циклу.
ЦИКЛи СУШКИ НА ЛЮБОЙ СЛУЧАЙ
З Candy ви матимете у своєму розпорядженні повний арсенал швидких циклів сушіння тривалістю від 30 до 90 хвилин на будь-який випадок. Ці сушарки гнучкі у використанні, швидко сушать і надійно працюють, а отже, стануть найкращим вибором, якщо треба заощадити час і гроші.
КІРАЙТЕ «ПРОХАЙ» ДИСКОМФОРТУ У СПІНІ!
Скажіть «прощавай!» дискомфорту в спині під час завантаження білизни. Новий отвір дверей від Сandy на 3,5 см вищий, ніж в інших приладів, гарантує мінімум зусиль під час завантаження або розвантаження сушильної машини.
СУПЕРЛЕГКА ГЛАЖЕННЯ
ВДВЕ МЕНШЕ СКЛАДОК, ВДВІША ШВИДКЕ ГЛАЖЕННЯ. Ваша нова сушильна машина Candy зменшує утворення складок і ковтунців завдяки спеціальним поперемінним рухам і функції запобігання складкам, до та після циклу сушіння. Інтелектуальний датчик забезпечує ідеальний рівень вологості для вдвічі швидшого прасування.
ТЕХНОЛОГІЯ EASY CASE
Вибираючи сушильні машини Candy, користувач насамперед піклується про високу продуктивність і енергоощадження, і вже після купівлі виявляється, що й інші функції мають велике значення. Для розв'язання повсякденних проблем Candy винайшла революційний резервуар для збирання конденсату Easy Case! Easy Case — це унікальне рішення для збирання конденсату, що утворюється в процесі сушіння, вбудовану у двері конструкцію. Ергономічна ручка та продумана форма резервуара дає змогу швидко та зручно вийняти його із сушильної машини. Крім того, ви гарантовано зможете заощадити споживання води — конденсат можна повторно використовувати для повсякденних потреб.
KG DETECTOR
СЭКОНОМЬТЕ до 70% ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ. Не бійтеся завантажувати в сушильну машину малу кількість білизни, адже у Candy для цього є чудове рішення, яке допоможе вам заощадити до 70% часу та грошей. Спеціальні сенсори ваги та сушіння здатні зважити завантаження й автоматично зупинити цикл після досягнення необхідного рівня сушіння, тому в такий спосіб можна заощадити електроенергію, час і гроші. Так ви можете висушити від 1 кг до максимального рівня завантаження без марних витрат і без шкоди для тканин.
СТАТИСТИКА ТА ОБСЛУЖЕННЯ
Як стежити за своїм споживанням? Просто відкрийте програму hOn і отримуйте статистику в реальному часі та звіти про споживання, щоб поліпшити свої звички використання. Крім того, застосунок відправляє вам нагадування про всі необхідні дії з технічного обслуговування, щоб продовжити термін експлуатації вашого пристрою та забезпечити його чудову роботу на довгі роки.
ДОПОЛНИТЕЛЬНиЕ ПРОГРАММи
Ідеальне рішення для будь-яких потреб! Відкрийте програму Candy hOn і отримайте доступ до списку з понад 40 програм, що дають змогу швидко досягти найкращого рівня сушіння одягу. Крім того, ви можете організувати свою рутину, зберігши найбільш часто використовувані цикли та встановивши нагадування про закінчення сушіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | через Wi-Fi |
| Блокировка от детей | Да |
| Вес | 41.2 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 596х850х585 мм |
| Загрузка | 8.1-10 кг |
| Защита от протечек воды | нет данных |
| Индикация заполнения емкости для конденсата | Нет |
| Количество программ | 16 |
| Максимальная загрузка | 10 кг |
| Настройка времени сушки | Да |
| Обработка паром | отсутствует |
| Перенавешивание дверей | отсутствует |
| Подсветка сушильного барабана | без подсветки |
| Программы | ежедневная сушка 59 мин, ежедневная сушка 45 мин, эко 30 мин, освежение вещей, спортивные вещи, разглаживание складок, малая загрузка, шерсть (WOOLMARK), рубашки, синтетика, тёмные и цветные вещи, джинсы, белые вещи, хлопок |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип загрузки | фронтальный |
| Тип слива | встроенный контейнер |
| Тип сушки | тепловой насос |
| Уровень шума | 66 дБ дБ |
| Установка в колонну | Да |
| Установка степени сушки | Да |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 501 - 600 мм см |
| Шланг для отвода конденсата | не входит в комплект поставки |
Информация для заказа
- Цена: 29 999 ₴








