
Кронштейн Gembird MA-DA1-05 (VESA100х100) ( Чорний ) 25200 DS
1 685 ₴
- Готово к отправке
- Код: MA-DA1-05-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільний кронштейн для монітора з одним кріпленням
Кріплення обертається, висувається і втягується, нахиляється, щоб змінювати кут читання, і дає змогу повертати дисплей із альбомного режиму на портретний тощо.
Забезпечує легке ергономічне розташування для зменшення навантаження.
Працює практично з будь-яким LCD-монітором (макс. 32 дюйма)
Міцні регульовані газові пружини підходять для моніторів вагою 2-9 кг.
Міцний настільний затискач або втулка для легкої та надійної фіксації на столі
Вбудована система кабель-менеджмента для організованого й акуратного робочого простору
Сумісність з VESA (100 x 100 мм і 75 x 75 мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Способ установки | Настольный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 9 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Расстояние от стены | - |
| Рекомендуемая диагональ | 17" - 32" |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип крепления | настольное |
| Угол наклона | +55/-55° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
Информация для заказа
- Цена: 1 685 ₴









