Щипці для волосся MG-577 від Magio потужністю 45 Вт мають керамічне покриття нагрівальної поверхні, обладнані функцією блокування ручки та для зручності використання виготовлені з петлею для підвішування.
Модель виготовлена в надзвичайно стильному корпусі та має легку вагу. Абсолютна простота — ключова особливість моделі. Матеріал поверхні робочих пластин — кераміка, що впливає не тільки на кінцевий результат зачіски, але й на здоров'я волосся. Такий тип пластин нанасичить найменшу шкоду, швидко та рівномірно нагріваються, легко ковзають по волоссю та запобігають електризації.
Потужність приладу сприяє швидкому нагріванню. Завдяки покриттю Soft Touch рука не ковзає. А за допомогою механічного терморегулятора у формі коліщатка, можна вибрати оптимальну температуру для різних типів волосся.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 6 |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вращающийся шнур | Да |
| Вращение насадки | отсутствует |
| Время нагрева | 90 сек |
| Держатель | Нет |
| Дисплей / Индикация температуры | отсутствует |
| Длина шнура | нет данных |
| Дополнительные насадки | - |
| Ионизация | Нет |
| Наличие дополнительных насадок | отсутствуют |
| Перчатка / Термоковрик | Нет |
| Петля для подвешивания | Да |
| Питание | сеть |
| Плавающие пластины | отсутствует |
| Покрытие пластин | керамика |
| Рабочая температура | 80-200°C |
| Регулирование температуры | Да |
| Тип | выпрямитель для волос |
| Холодный обдув | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Нет |
| Ширина пластин | 26 мм |
| Ширины пластин | 20 мм и менее |
Информация для заказа
- Цена: 681 ₴










