Мультипіч Midea MF-TN40D
Хочете насолоджуватися улюбленими стравами та не витрачати багато часу на кухні? Мультипіч Midea MF-TN40D перетворить приготування на справжнє задоволення й звільнить вам час для відпочинку та важливих справ! Завдяки потужності 1500 Вт і технології розподілу температури Dual Cyclone System пристрій рівномірно розподіляє тепло та забезпечує ідеальну текстуру та смак кожного інгредієнта. Досить вибрати оптимальну температуру від 80 до 200 °C і встановити потрібний час — і все інше пристрій зробить само. Midea відкриває світ нових можливостей на кухні. Забувайте про стандартне обсмажування й отримуйте задоволення від хрусткої картоплі фрі, пікантних курячих гомілок або навіть свіжоспечених булочок. Ви отримаєте максимум смаку з мінімальною кількістю олії, що означає менше калорій і здорову їжу для всієї родини.
Соковиті та хрусткі страви без зайвої олії
Як приємно, коли страви виходять не тільки смачними, але й готуються з легкістю? Midea MF-TN40D стане вашим надійним помічником завдяки чаші обсягом 4 л. Забудьте про пригоряння й липкі поверхні — з антипригарним покриттям ви зможете смажити овочі, рибу або навіть піч десерти без зайвої олії. Створюйте смачні, корисні страви з меншими зусиллями. Кошик для фритюру додає ще більше кулінарних можливостей: тепер хрусткі закуски можна готувати вдома. З Midea MF-TN40D ваші улюблені страви отримають баланс соковитості та хрусткої текстури, а процес приготування стане задоволенням.
Ваш кулінарний помічник із безпекою на першому місці
Приготування іноді вимагає спонтанності, і мультипіч Midea MF-TN40D це розуміє. Завдяки функції автоматичної паузи ви можете зупинити процес приготування, щоб додати інгредієнт або скоригувати смак страви, а потім продовжити з того ж моменту. Із системою захисту від перегрівання можна не турбуватися про безпеку пристрою та залишати його активним, поки ви займаєтеся іншими справами. Стильний і компактний дизайн Midea MF-TN40D гармонійно поєднує практичність з естетикою, щоб простір на кухні став затишнішим і привабливішим. Насолоджуйтесь приготуванням у новому форматі, де кожна деталь продумана для вашого комфорту та спокою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Вес | 4.3 кг |
| Габариты | 38 х 31.6 х 27.5 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Емкость чаши | 5 л и менее |
| Количество программ | 5 шт |
| Крышка | съемная |
| Мoдель | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | отсутствуют |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 4 л л |
| Популярные бренды | - |
| Программы | выпечка, гриль на решетке, жарка во фритюре, запекание овощей и мяса, разморозка/разогрев |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | Да |
| Таймер отсрочки старта | без таймера |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 2 279 ₴







