ASUS ExpertBook B1 — це бізнес-ноутбук, який пропонується в варіантах конфігурації, оптимізованих для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot в Windows й інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel Core і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту. Він може похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем Wi-Fi 6E та розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливим дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, хай де ви працюватимете. ExpertBook B1 — сучасне рішення для продуктивної роботи.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B1 (B1503) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1503) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 5 120U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.5х232.2х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ExpertBook |
| Серия процессора | Intel Core 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,4 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 39 536 ₴








