HP 15-fd — стильний ноутбук, який приверне увагу зовнішнім виглядом і стане надійним помічником завдяки потужній начинці.
Він обладнаний IPS-екраном із діагоналлю 15.6 дюймів і високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань і фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel, місткою оперативною пам'яттю і SSD-накопичувачем. З їхньою допомогою ноутбук легко впорається з обробленням великої кількості даних, запуском енергоємних програм і розробленням проєктів.
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дасть змогу швидко записувати та передавати інформацію з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для під'єднання проєкторів, додаткових моніторів і телевізорів. Якщо немає мишки, ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням із мережею, працюючи ефективно й без гальмувань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Белый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1315U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 15 |
| Серия процессора | Intel Core i3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 26 466 ₴





