Створено, щоб ви завжди були на зв'язку
Створено для співпраці завдяки камері HP True Vision зі шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та вдосконаленою функцією шумозаглушення.
Зустрічайте щодня у всеозброєнні
Надійний процесор Intel, велика місткість накопичувача, швидке з'єднання й великий обсяг пам'яті допоможуть зустріти будь-який день і бути готовим до всього.
Продуктивність зі швидкістю життя
Пристрій має сертифікацію EPEAT Gold і сертифікацію ENERGY STAR 6 і гарантує чітку якість зображення на 15,6-дюймовому дисплеї.
Процесор Intel
Ефективність і графіка, яких ви заслуговуєте, завдяки процесорам Intel за доступну ціну дадуть змогу бути на зв'язку, вчитися та грати де завгодно.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, що контролює яскравість, регулюючи постійний струм, а не циклічний режим підсвітки, ми можемо усунути мерехтіння екрана для забезпечення максимально комфортного перегляду.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що розв'язує проблему з відблисками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Золотистый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1334U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Iris Xe Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 15 |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,3 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 26 279 ₴





