У духовці 600 SurroundCook Oven все буде приготовано рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря й тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека.
Рівномірне приготування з функцією Multilevel
Насолоджуйтеся рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне приготування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найповідальнішого печива та розкішних пирогів.
Легке очищення з AquaClean
Чищення після приготування їжі не має бути складною справою — наша духова шафа очищається за допомогою додаткової вологості. Система AquaClean випаровує воду з дна духової шафи, а пара послаблює пригорілий жир і залишки їжі, що залишилися на його поверхнях. Завдяки цьому можна з легкістю досягти природної чистоти.
Швидке й ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовій шафі, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без потреби перевертати страву. Наша технологія забезпечує швидше нагрівання духової шафи, що економить час і енергію.
Освітлення духовки для повного огляду
Стежте за тим, як зарум'янеться верхній шар вашої лазаньї, а шкірка курчати бездоганно засмажується. Завдяки прекрасно розташованій підсвітці всередині духової шафи ви знатимете, коли ваші страви будуть на піку смаку. Пролийте світло на процес готування.
Готуйте на грилі для золотистого результату
Отримайте від свого гриля більше, ніж будь-коли, — від хрусткого бекону до смаженої моцарели. Ідеально підходить для хрустких курячих крилець, що тане в роті хаумі.
Функції приготування: Нижнє нагрівання, Традиційна кулінарія, Розморожування, готування з вентилятором, Гриль, підсвітка, волога конвекція, Вентилятор, Турбогриль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 х 590 х 560 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 593 х 550 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Нет |
| Количество программ | 9 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 2090 Вт |
| Напряжение | 220-230 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.89 кВт/ч |
| Программы | верхний + нижний нагрев, гриль, гриль + конвекция, нижний нагрев + конвекция, пицца, размораживание |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | электромеханическое |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные утапливаемые + сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 14 519 ₴









