Свобода творчості, найширші можливості під'єднання й обміну контентом — цей потужний ноутбук-трансформер ніби створений спеціально для вас. Знайдіть ідеальне положення — і вести трансляції, спілкуватися в чаті або виконувати поставлені завдання стане набагато зручніше. Завдяки тривалому часу роботи від акумулятора ви можете розміститися де завгодно, а шарнір, що повертається на 360 градусів, дає змогу надати ноутбуку зручну форму.
Висока потужність
Цей ноутбук відкриває найбільші можливості. Високопродуктивний процесор Intel і передові технології забезпечують високу швидкодію в багатозадачному режимі для досягнення поставлених цілей.
Створено для мобільності
Беріться за будь-які завдання. Завдяки тривалому часу роботи від акумулятора та технології швидкого заряджання HP Fast Charge ви зможете успішно справлятися з найскладнішими проєктами.
Чудовий екран. Насичений звук
На екрані з надтонкими рамками з трьох сторін і роздільною здатністю, що забезпечує неймовірну точність передавання кожної деталі, ваші фотографії та відео матимуть вкрай привабливий вигляд. Оцініть насичене та реалістичне звучання завдяки двом спрямованим вгору динамікам, технології HP Audio Boost і аудіосистемі, налаштованій експертами B&O.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 7 150U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 5 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 322х209х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | глянец с антибликовым покрытием |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | с сенсорным экраном |
| Серия | Pavilion |
| Серия процессора | Intel Core 7 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,8 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 48 426 ₴







