Лампа світлодіодна ELECTRUM 10W E27 4000K A-LS-1970 обладнана вбудованим мікрохвильовим датчиком руху, а також датчиком, здатним визначати час доби. Вбудований датчик освітленості автоматично активує лампу в темну пору доби (<20 ЛК). Лампа миттєво вмикається після спрацьовування датчика та вимикається через 40 секунд після зникнення рухомого об'єкта, який вловив датчик. Світлові характеристики цієї лампочки такі: світловий потік 830 lm, світловидатність — понад 83 лм/Вт, кут розсіювання 270 градусів. Кольоропередавання цих LED ламп Ra > 80, колірна температура — 4000 Кельвіна.
За чудових світлових характеристик потужність цих ЛЕД-лампа становить усього 10 Вт, що забезпечує восьмикратну економію електрики, порівнюючи з лампами розжарювання. Лампочки цієї моделі призначені для освітлювальних приладів із типом цоколя E27. Їхні габаритні розміри: 111х60 мм. Вони мають стандартну грушоподібну колбу з опаловим склом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Smart-управление | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| ZigBee | Нет |
| Датчик движения | Да |
| Диапазон мощности | 5 - 10 Вт |
| Диапазон цветовой температуры | нейтральный белый (3500-4999 К) |
| Димминг | Нет |
| Индекс цветопередачи | 80Ra |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Мощность потребления | 10 W |
| Напряжение | 175-250V В |
| Пульт управления | Нет |
| Размер (ШхВхГ) | - |
| Размер (высота х диаметр) | 111 мм х 60 мм |
| Рассеиватель | матовый |
| Регулирование температуры освещения | Нет |
| Режим изменения цвета | Нет |
| Угол рассеивания света | 270° |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 4000K |
| Эквивалент лампы накаливания | нет данных |
| Яркость свечения | 830 lm |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴

