Сучасний інструмент для підприємців
Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP — це ноутбук, створений для задоволення всіх потреб бізнес-сфери. Це сучасне високопродуктивне рішення, яке стане вашою надійною опорою у світі бізнесу.
Потужність і продуктивність, що перевершують очікування
Цей ноутбук працює на процесорі AMD Ryzen, що забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він також обладнаний інтегрованою графікою AMD Radeon, що забезпечує чудову якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Додайте сюди оперативну пам'ять LPDDR5x-4800 і диск SSD, і ви отримаєте комп'ютер, що вирізняється разючою швидкодією й обробляє великі обсяги інформації завдяки високим швидкостям перенесення даних.
Яскравий візуальний досвід
ThinkBook 16 G7 ARP Arctic Grey вражає своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кришталево чисті зображення з високою контрастністю й тривалу комфортну роботу без втоми очей. А графічний чип AMD Radeon забезпечить гладку графіку для креативних завдань або презентацій.
Багатофункціональність і безпека
Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він обладнаний чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист даних і особистої інформації. Також варто зазначити наявність широкого спектра портів, включно з USB 3.2 і HDMI 2.1, що забезпечує швидку та необмежену можливість під'єднання.
Сучасний стильний дизайн
Корпус ноутбука виготовлений із міцного алюмінію з кольоровим покриттям Arctic Grey. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому міцності та довговічності. Він пройшов жорстку перевірку згідно зі стандартом MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витримати найсуворіші умови роботи.
Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це потужний, але стильний інструмент, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 356х253.5х17.5 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ThinkBook |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,3 - 4,55 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 39 260 ₴






