Сучасний інструмент для підприємців
Зустрічайте Lenovo ThinkBook 16 G7 — це ноутбук, створений для задоволення всіх потреб бізнес-сфери. Це сучасне високопродуктивне рішення, яке стане вашою надійною опорою у світі бізнесу.
Потужність і продуктивність, що перевершують очікування
Цей ноутбук працює на процесорі Intel Core Ultra, що забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він також обладнаний інтегрованою графікою Intel Graphics, що забезпечує чудову якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань.
Яскравий візуальний досвід
ThinkBook 16 G7 вражає своїм великим, яскравим 16-дюймовим WUXGA (1920x1200) IPS дисплеєм. Він забезпечує кришталево чисті зображення з високою контрастністю й тривалу комфортну роботу без втоми очей. А графічний чип Intel забезпечить гладку графіку для креативних завдань або презентацій.
Багатофункціональність і безпека
Для ThinkBook 16 G7 безпека є питанням пріоритетності. Він обладнаний чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист даних і особистої інформації. Також варто зазначити наявність широкого спектра портів, включно з USB 3.2 і HDMI 2.1, що забезпечує швидку та необмежену можливість під'єднання.
Сучасний стильний дизайн
Корпус ноутбука виготовлений із міцного алюмінію з кольоровим покриттям Arctic Grey. Цей матеріал відчутно знижує вагу пристрою, не поступаючись при цьому міцності та довговічності. Він пройшов жорстку перевірку за стандартом MIL-STD-810H, що підтверджує його здатність витримати найбільш суворі умови роботи. Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це потужний, але стильний інструмент, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Габариты (ШхГхВ) | 356х253.5х17.5 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ThinkBook |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,6 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 52 799 ₴










