Розроблений для корпоративних користувачів і створений на базі процесорів AMD Ryzen, ноутбук ThinkPad E14 (3rd Gen, 14, AMD) ідеально підійде для роботи в мобільному режимі. Він поєднує мінімалістичний дизайн, виняткову довговічність роботи, що задовольняє вимоги військових стандартів, і надійні засоби гарантування безпеки. 14-дюймовий дисплей стандарту FHD й аудіосистема Harman забезпечують високоякісні зображення і звук під час сеансу конференц-зв'язку, під час спілкування з друзями та близькими онлайн і перегляду розважального контенту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5625U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 324х220х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 57 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 10 Pro |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ThinkPad |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,0 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 33 272 ₴

