Відкрийте для себе підвищену продуктивність
Почніть свій дивовижний кар'єрний шлях з ThinkPad E16 Gen 2 — потужною машиною, що втілює в собі революційну продуктивність і стиль.
ThinkPad E16, обладнаний процесором AMD Ryzen, забезпечує неперевершену багатозадачність. Завдяки інтегрованій графіці AMD Radeon ноутбук забезпечує повноцінне візуальне сприйняття, що робить його ідеальним для роботи з програмами, вимогливими до графіки.
Пройшовши випробування на відповідність військовим стандартам MIL-STD-810H на високу міцність, ноутбук може витримувати жорсткі умови експлуатації, удари й екстремальні температури без шкоди для продуктивності та якості.
Не просто дивитися, а бачити
Насолоджуйтеся неперевершеною якістю зображення завдяки 16-дюймовому антивідблисковому дисплею з роздільною здатністю WUXGA (1920 x 1200) і IPS-матрицею, що забезпечує високу роздільну здатність і прекрасне кольоропередавання. Українська клавіатура з підсвіткою забезпечує бездоганний набір тексту та продуктивність навіть в умовах недостатньої освітленості, а витончений чорний алюмінієвий корпус надає естетики та портативності.
Залишайтеся на зв'язку, будьте попереду
Вбудований Ethernet порт забезпечує швидке та стабільне під'єднання до інтернету в найпотрібніший момент. Залишайтеся на постійному бездротовому зв'язку завдяки сучасним технологіям Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.3, які забезпечують швидше під'єднання, великий радіус дії й вищу ефективність. Порти USB, HDMI й аудіо забезпечують універсальне під'єднання різних периферійних пристроїв.
Ваші дані, ваш контроль
Завдяки дискретному чипу TPM 2.0, датчику відбитків пальців і затвору камери ThinkPad E16 гарантує надійну безпеку та захист конфіденційних даних. Сумісність з Windows Hello забезпечує безпечну перевірку автентичності без пароля, а компактний слот Kensington Nano Security Slot слугує надійним рішенням для фізичного захисту пристрою від крадіжки.
Гарантія та сервіс
Ноутбук постачається з базовою гарантією, а тим, кому потрібне повне покриття, пропонують додаткові сервіси.
Ноутбук ThinkPad E16 Gen 2 Graphite Black (21M5001TRA) поєднує в собі потужну продуктивність, неймовірні можливості й елегантний дизайн — все це гармонійно вписується у ваш динамічний спосіб життя. З цим ноутбуком ви не тільки відчуєте надзвичайну обчислювальну потужність, а й станете втіленням стилю і практичності сучасних технологій. Зробіть крок у нову еру продуктивності ThinkPad E16.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 356.1х247.7х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 51 - 60 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ThinkPad |
| Серия процессора | AMD Ryzen 7 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,2 - 4,75 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 58 439 ₴










