Ваш ідеальний вибір для сучасного бізнесу
Знайомтеся з Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Arctic Grey, ноутбуком, розробленим для бізнес-професіоналів, які прагнуть від пристрою забезпечити оптимальну продуктивність, стабільну роботу, надійність і безпеку. Безліч сучасних технологій і удосконалень у корпусі з алюмінієвого сплаву забезпечують ефективну роботу на будь-якому етапі.
Високопродуктивні та нові компоненти
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Arctic Grey вражає своєю потужністю завдяки використанню процесора Intel Core Ultra, що гарантує швидкість і стабільність виконання комплексних завдань і допомагає прискорити процес оброблення даних. Продуктивність пристрою підтримується оперативною пам'яттю DDR5-5600, яка забезпечує миттєву реакцію на команди та дає змогу працювати з великими обсягами даних. SSD-накопичувач забезпечує швидкість завантаження операційної системи та програм, даючи вам працювати без зайвих затримок.
Яскравий і адаптивний дисплей і графічні можливості
14-дюймовий дисплей із розширенням WUXGA (1920x1200) і IPS матрицею з антивідблисковим покриттям гарантує разючу якість зображення й комфорт під час використання пристрою. Завдяки інтегрованій графіці Integrated Intel Graphics, Lenovo ThinkBook 14 відтворює чіткі, яскраві та деталізовані зображення, чудово підходить для роботи з графічними програмами та відео.
Всебічний захист і переваги в під'єднанні
Цей ноутбук обладнаний Firmware TPM 2.0 і інтегрованим у кнопку увімкнення датчиком відбитків пальців, що забезпечують високу безпеку та захист вашої конфіденційності. Асортимент різних портів, включно з USB-C, HDMI та читачем карт пам'яті SD, полегшують під'єднання до моніторів, проєкторів, принтерів та інших периферійних пристроїв. Швидкість передавання даних і стабільне з'єднання з внутрішньою та зовнішньою пам'яттю і мережами робить Lenovo ThinkBook 14 надійним партнером для ефективної роботи.
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML — ідеальний вибір для сучасних бізнес-професіоналів, які шукають перевірений ноутбук із чудовою продуктивністю й загальною надійністю. Комбінація високої якості зображення, потужності компонентів, зручного корпусу та захопливого дизайну робить цю модель найкращим партнером для вашого успіху в сучасній високотехнологічній бізнес-середовища.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1 - 1.49 кг |
| Габариты (ШхГхВ) | 313.5х224х16.9 мм |
| Диагональ экрана | 13" - 14.1" |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | ThinkBook |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,6 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 53 279 ₴






