Відчуйте переваги чистого Full HD 1920х1080 і підтримки 4K з проєктором для дому Yaber Pro U6. Контрастність 1000:1 надає зображенню об'єму, щоб чорний колір був дійсно чорним, а світлі зони не перетворювалися на білі порожнечі. Вибирайте зручний розмір діагоналі проєкції 40 — 150 дюймів, зберігаючи оригінальну якість, і визначайте формат: кінематографічний 16:9 або 4:3. Ресурс лампи — 25 000 годин, що гарантує роки стабільної роботи без втрати яскравості. Додайте до цього Bluetooth 4.2, який забезпечить миттєве під'єднання колонок або навушників, й отримаєте проєктор для кінотеатру, що працює бездоганно. Yaber Pro U6 — це поєднання чіткості зображення, насичених кольорів і широких можливостей, що робить його ідеальним вибором для домашнього перегляду.
Увага до деталей
Більшість проєкторів втрачають важливі нюанси: дрібний текст у фільмах розмивається, текстури в іграх втрачають глибину, а динамічні сцени концертів мають змащуваний вигляд. Yaber Pro U6 виправляє ці вади завдяки Full HD 1920х1080 і підтримці 4K, забезпечуючи максимальну чіткість кожного кадру. Темні сцени передають усі відтінки чорного обличчя персонажів залишаються виразними, а найдрібніші деталі, від титрів до текстури предметів, зображаються без спотворень. З проєктором для дому Yaber Pro U6 ви отримаєте тільки глибоке, насичене та природне зображення.
Адаптація проєкції під будь-який простір
Yaber Pro U6 легко підлаштується під ваші умови, навіть якщо ви дивитеся фільми в маленькій кімнаті. Компактний формат 40" ідеально підійде для перегляду в невеликому офісі, а масштабні 150" створять ефект справжнього кінотеатру у вітальні. Вибирайте відповідний формат: 4:3 для перегляду класики, документальних фільмів або презентацій, і 16:9 — для широкоформатного зображення, яке максимально занурює в фільм або гру. Гнучкі налаштування дають змогу отримати чітке, насичене зображення незалежно від розмірів приміщення.
Чітка геометрія проєкції без зайвих налаштувань
Якщо ви не можете встановити проєктор Yaber Pro U6 рівно, це не проблема. Пристрій автоматично виправляє кут і усуває трапецієподібні спотворення. Зображення буде відбиватися абсолютно рівним та пропорційним. Навіть якщо проєктор розміщений під кутом або на нерівній поверхні, система корекції миттєво підлаштує зображення, щоб воно мало правильний вигляд. Більше жодних ручних налаштувань, пересування меблів або пошуку «ідеального» місця — просто вмикайте, і проєктор сам зробить усе за вас.
Портативний кінотеатр для дому
З Yaber Pro U6 ви завжди маєте кінотеатр під рукою, хай де ви будете. Насолоджуйтеся відпочинком у спальні, поки на фоні транслюється улюблене кіно. Потрібен яскравий перегляд із компанією прямо просто неба? Проєктор ідеально підійде для матчів на вулиці з друзями або для нічних кіносеансів на дачі під зоряним небом. Завдяки можливості настроювання проєкції на будь-яку поверхню й підтримці 4K і Full HD, картинка завжди буде на висоті. Купуйте проєктор для дому Yaber Pro U6 і діліться враженнями від нового досвіду справжнього кінематографічного відпочинку.
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 1920x1080 |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Вес | 2.2 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 260х230х110 мм |
| Диагональ экрана | 1.016-3.81 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Bluetooth, Mini Jack 3.5 мм, AV |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 1000:1 – 5000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.54:1 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 5 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | нет данных |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 1000 лм и менее |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴








