Сучасна та компактна ріжкова кавоварка CECOTEC Power Espresso 20 ColdBrew створена спеціально для створення смачної й ароматної кави. За допомогою системи Coldbrew і насоса з тиском 20 барів дає змогу Вашій каві бути приготованим максимально швидко та якісно.
- Сучасний і стильний дизайн
- регульований випарник із захистом
- знімний резервуар для води місткістю 1.5 л
- поверхня для підігрівання чашок
- зручний сенсорний екран
Система ColdBrew
Насолоджуйтесь улюбленою кавою з неповторним смаком і ароматом навіть у холодному вигляді. Завдяки системі ColdBrew ви можете приготувати каву тієї температури, яка вам потрібна.
Сенсорний екран
Приготуйте еспресо, лате або навіть капучино одним дотиком. Вибирайте потрібний напій і насолоджуйтеся ідеальною кавою комфортним способом і зручним способом.
Спробуйте найкращі кавові напої
Кавоварка обладнана насосом під тиском 20 барів, який отримує весь смак і дає змогу отримати насичену каву з унікальним ароматом.
Регульований випарник
Приготуйте каву з вершками завдяки регульованому випарнику, який дає змогу швидко надати ідеальної текстури молока на ваш смак і насолодитися прекрасною кавою.
Готуйте дві кави одночасно
Кавоварка обладнана подвійним виходом кави, що дає змогу заощадити час, приготувавши до двох порцій кави одночасно, водночас максимально комфортно та за короткий час.
Знімний бак для води
Конструкція бака для води великої ємності 1,5 літра дає змогу готувати каву щодня без потреби постійно поповнювати резервуар. Крім того, завдяки знімній конструкції, його можна мити та чистити максимально комфортно.
Підігрів чашок
Кавоварка обладнана піддоном для підігрівання чашок, що дає змогу підтримувати ідеальний баланс температури чашки та кави, що робить Ваші напої чудовими на смак і аромат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции | |
| Автоматическая очистка от накипи | Нет |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Противокапельная система | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое приготовление напитков | эспрессо |
| Автоотключение | Да |
| Бренды | Cecotec |
| Вес | 3.25 кг |
| Входит в комплект | кофеварка, мерная ложка с трамбовкой, ручка портафильтра, портафильтр, одинарный кофейный фильтр, двойной кофейный фильтр, инструкция, гарантийный талон |
| Длина шнура питания | нет данных |
| Емкость для молока | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Количество чашек готового напитка | 1-2 |
| Контейнер для молотого кофе | Нет |
| Материал корпуса | пластик, металл |
| Материал кофейника | - |
| Место под фильтр для воды | Нет |
| Объем резервуара для воды | 1.01 л - 1.5 л |
| Одновременное приготовление 2-х чашек кофе | Да |
| Подача пара | Да |
| Подогрев кофейника / чашек | Да |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт Вт |
| Приготовление молочных напитков | ручное (панарелло) |
| Размеры | 26.5 х 22 х 30 см |
| Регулировка крепости кофе | Нет |
| Регулировка напитка | Нет |
| Регулируемая высота дозатора / подставки | Нет |
| Резервуар для воды | 1.5 л |
| Съемный заварочный блок | Нет |
| Тип | рожковая |
| Тип фильтра | многоразовый |
| Управление | кнопочное |
Информация для заказа
- Цена: 5 159 ₴










