Спробуйте ефективний осушувач повітря Honeywell, який допоможе швидко впоратися з конденсатом, цвіллю, неприємними ароматами та зайвою вологою. Модель TP Big підійде для приміщень середньої площі.
24-годинний таймер і нічний режим.
робоча температура 5-32 °C.
легке транспортування з ручкою та коліщатками.
зрозуміла панель керування з дисплеєм.
тиха робота 49 дБ.
продуктивність осушення 33 л/24 години.
місткість резервуара 3.3 л.
автоматичний перезапуск після вимкнення електроенергії.
функція автоматичного розморожування.
екологічний холодоагент R290.
функція автоматичного вимкнення проти переповнення резервуара.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honeywell |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Автоматический режим | Да |
| Вес | 15 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 40 х 64.5 х 31.5 см |
| Датчик влажности | Да |
| Датчик загрязнения фильтра | Да |
| Датчик температуры воздуха | Да |
| Диапазон емкости резервуара для воды | 5.1 - 7 л |
| Диапазон мощности | 101 Вт и более |
| Диапазон рабочих температур | +5 - +35 °С |
| Емкость резервуара для воды | 6.6 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Комфортный режим | Нет |
| Наличие колес | Да |
| Непрерывный режим | Нет |
| Ночной режим | Да |
| Обслуживаемая площадь | 375 м2 |
| Показатель влагоудаления | 33 л/сутки |
| Потребляемая мощность | 440 Вт Вт |
| Принцип действия | ассимиляционный |
| Расход воздуха | 342 м3/час |
| Регулировка интенсивности осушения | Да |
| Режим вентилятора | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 71 м2 и более |
| Способ установки | мобильный |
| Сушка одежды | Нет |
| Тип хладогента | R290 |
| Управление | Механическое |
| Уровень шума | 49 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| пульт ДУ | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 21 599 ₴










