Осушувач повітря Honeywell знадобиться всім, хто бажає позбутися неприємних ароматів, цвілі та зайвої вологи. Він ідеально підійде для середніх і маленьких приміщень, як-от кухні, підвали, ванні та спальні.
24-годинний таймер
робоча температура 7-35 °C
легке транспортування з коліщатками
зрозуміла панель керування з дисплеєм
тиха робота 43 дБ
продуктивність осушення 12 л/24 години
місткість резервуара 2.5 л
автоматичний перезапуск після вимкнення електроенергії
функція автоматичного розморожування
екологічний холодоагент R290
функція автоматичного вимкнення проти переповнення резервуара
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honeywell |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Автоматический режим | Да |
| Вес | 9.8 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 28.8 x 50.9 х 19.8 см |
| Датчик влажности | Да |
| Датчик загрязнения фильтра | Да |
| Датчик температуры воздуха | отсутствует |
| Диапазон емкости резервуара для воды | 2.1 - 3 л |
| Диапазон мощности | 101 Вт и более |
| Диапазон рабочих температур | +7 - +35 °С |
| Емкость резервуара для воды | 2.5 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Комфортный режим | Нет |
| Наличие колес | Да |
| Непрерывный режим | Нет |
| Ночной режим | Нет |
| Обслуживаемая площадь | 92 м2 |
| Показатель влагоудаления | 12 л/сутки |
| Потребляемая мощность | 210 Вт Вт |
| Принцип действия | ассимиляционный |
| Расход воздуха | 246 м3/час |
| Регулировка интенсивности осушения | Да |
| Режим вентилятора | Нет |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 71 м2 и более |
| Способ установки | мобильный |
| Сушка одежды | Нет |
| Тип хладогента | R290 |
| Управление | Сенсорное |
| Уровень шума | 43 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| пульт ДУ | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 19 919 ₴








