Особливості:
Резервуар для молока 500 мл
Мірна ложка з пресом у комплекті
Система Thermoblock
Дім, де люди починають ранок із кави — автоматично стає розумним
Перший погляд на кавоварку CECETECumbia Power Instant-ccino 20 Touch і мовою з'являється, перекочується, майже горить — слово eleganza — елегантність. А хіба може бути інакше, коли бачиш такий простий і доцільний дизайн? Другий погляд — і вже майже відчувається терпкий, моментально впізнаваний смак кави. Розумна техніка необдурює ваше передчуття — аромат і смак приготованих кавоваркою напоїв буде насиченим. Технологія ForceAroma, ефективний тиск і гнучкі налаштування дадуть змогу зробити капучино, лате або еспресо вашої мрії.
Кремові історії
Напівавтоматична кавоварка одночасно подає і каву, і молоко. На сенсорній панелі з підсвіткою можна налаштувати кількість води, молока та пінки, створюючи необхідну текстуру. Різноманітність смаків майже нескінченна. Це може бути еспресо, чорний, як рідка цілющаfica, кремовий лате, повітряний капучино або густий раф.
Смак, який будить вранці
Заради того, який готує Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch, можна й у 6 ранку стати. Лад-солодкий, загнутий, але в 7 точно можна! Двигун потужністю 1350 Вт і тиск італійського насоса 20 барів забезпечують насиченість смаку й аромату. Кавоварка призначена для приготування напоїв із меленої кави (бажано свіжозмеленого)!
Сила ергономіки
Щоб робити каву максимально швидко та водночас витрачати якомога менше енергії, передбачена система Thermoblock. Це означає, що вода нагрівається в тій кількості, яку потрібно для конкретної порції напою і тільки тоді, коли ви натискали на кнопку. Місткість водного резервуара — 1,4 л — оптимальний об'єм для домашнього використання. Подвійний випускний отвір підлаштовується під висоту чашки, щоб нічого не розбризкувалося.
Комфорт-клас у світі смарт-техніки
Якби девайси поділяли на класи, як нерухомість або сервіс таксі, то Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch точно потрапила б у комфорт. Посудіть самі: оздоблення та знімний піддон для крапель із неіржавкої сталі спрощують догляд за пристроєм. Вгорі корпусу міститься таця для підігрівання чашок, щоб ви пили каву з теплого посуду. У комплекті з кавоваркою ви отримуєте ще й ложку з пресом. Все в техніці, включно з дизайном, зроблено так, щоб усім було зручно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Состояние | Б/У |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Блокировка от детей | Нет |
| Бренды | Cecotec |
| Вес | 4.7 кг |
| Вид | Портативная |
| Возможность программирования | Да |
| Встроенная кофемолка | отсутствует |
| Давление помпы | 20 бар |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | Нет |
| Используемые технологии | Force Aroma, Thermoblock, CustomCoffee |
| Количество запрограммированных напитков | 6 шт |
| Количество фильтров | 1 |
| Количество чашек | 1-2 |
| Комплектация | кофеварка, мерная ложка, инструкция |
| Материал корпуса | Металл |
| Объем резервуара для воды | 1 л - 2 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт - 1499 Вт Вт |
| Приготовление капучино | автоматическое |
| Приготовление напитков | американо, горячее молоко, капучино, латте, эспрессо |
| Программирование жесткости воды | отсутствует |
| Программирование крепости кофе | Да |
| Программирование объема порции | Да |
| Программирование температуры напитка | отсутствует |
| Противокапельный механизм | Да |
| Размеры | 27 х 44 х 35 см |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | Да |
| Регулировка помола | отсутствует |
| Резервуар для воды | 1.4 л |
| Система самоочистки | отсутствует |
| Съемная варочная группа | отсутствует |
| Тип | рожковая |
| Удаленное управление | отсутствует |
| Управление | Сенсорное |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴










