Відчуйте кінематографічну якість у поєднанні із сучасним функціоналом у компактному, портативному дизайні. Проєктор для дому Yaber U11 має високу роздільну здатність 1080p FHD і підтримує 4K-контент із чітким, насиченим зображенням. Це справжнє мистецтво, яке доступне вам як у темну пору доби, так і в яскравій освітленій кімнаті. З Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.0 пристрій забезпечує стабільне, бездротове з'єднання, яке працює швидко й без затримок. Дивіться відео без довгих пауз або передавайте контент із мобільних пристроїв. Розміщуйте проєктор під будь-яким кутом, автоматична корекція трапецієподібних спотворень вирівняє кути та горизонт. Простий і елегантний дизайн: велика лінза, камера автофокусування, лише одна кнопка вмикання — все продумано для максимальної зручності. Вибирайте діагональ проєкції від 80" до 150" залежно від ваших потреб — для величезних екранів або комфортного перегляду на стандартних стінах. А завдяки системі захисту від пилу й ефективному охолодженню ви насолоджуватиметеся улюбленим контентом з Yaber U11 багато років.
Високий рівень якості зображення
Проєктор Yaber U11 — це майстерно точне зображення, яке не залишить байдужим навіть найвибагливішого глядача. Завдяки роздільній здатності 1080p FHD і підтримці 4K-контенту кожен кадр має природний вигляд і не втрачає чіткості навіть на великих екранах. Від першої до останньої деталі — все передається з максимальною точністю. Яскраві рухи на спортивних змаганнях, швидкі проходи й унікальні моменти мають чіткий вигляд, а динаміка зображення залишається плавною навіть у разі прискореного знімання. Геймери також отримають максимум задоволення від можливостей 4K. Локації мають неймовірно деталізований вигляд, кольори яскраві та насичені, а рухи персонажів чіткі й без ефекту різких переходів.
Прогресивний WiFi 6 і Bluetooth 5
Yaber U11 — це швидкість під'єднання, яка вражає. Завдяки WiFi 6 і Bluetooth 5 ваші пристрої під'єднуються миттєво, а затримки стають минулим. Забудьте про тривалі завантаження й перебояння у зв'язку. Трансляція відео у найвищій якості, синхронізація з бездротовими колонками та онлайн-ігри — все це відбувається без затримок. WiFi 6 гарантує стабільне під'єднання навіть за великого навантаження на мережу — відтворення фільмів у 4K без буферизації тепер реальність. А Bluetooth 5 дає змогу створити ідеальну аудіосистему за секунди. Просто під'єднайте бездротові колонки або навушники, і ви відчуєте повне занурення у звук без затримок або спотворень.
Корекція зображення й вибір діагоналі проєкції
Проєктор Yaber U11 пропонує автоматичне настроювання фокуса та корекцію зображення, що забезпечує ідеальну картинку без потреби ручних коригуваннях. Вбудована камера з високоточними лінзами миттєво аналізує відстань і адаптує параметри проєкції для досягнення чітких результатів. Завдяки системі автоматичної корекції трапецієподібних спотворень Yaber U11 підтримує стабільне та пропорційне зображення навіть у разі зміни положення або кутів нахилу пристрою. Водночас користувач може вибрати оптимальну діагональ екрана в межах від 80 до 150 дюймів, що дає змогу адаптувати проєкцію під будь-який простір. Ця функція особливо корисна як для створення домашнього кінотеатру з великим екраном, так і для компактних проєкцій у менших приміщеннях.
Система захисту від пилу
Yaber U11 гарантує бездоганне зображення й інноваційні пилозахисні технології. Навіть якщо проєктор часто переміщається або використовується на відкритому повітрі, спеціальна система захищає його від проникнення пилу та зберігає чистоту оптики для стабільної роботи вентиляції. Результат — завжди яскраві кольори, чіткість зображення й ефективне охолодження, яке працює бездоганно, навіть після кількох років активного використання проєктора. Пил не стане перешкодою для вашого перегляду — тільки бездоганна якість картинки!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Цвет | Серый |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Да |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес | 2.6 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 211х184х159 мм |
| Диагональ экрана | 1.016-3.81 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Bluetooth, Mini Jack 3.5 мм, AV |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | Сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | нет данных |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.33:1 |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2х5 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 450 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 359 ₴










