Просто вау! Справжній універсал: багатофункціональна мінідуховка потужністю 1700 Вт із внутрішньою підсвіткою і трьома функціями в одній: фритюрниця, мінідуховка та дегідратор. Можливе смаження, запікання, приготування на грилі, підсмажування, запікання й навіть зневоднення — завдяки регульованій температурі від 45 °C до 200 °C.
Завдяки 8 попередньо встановленим програмам ви швидко досягнете чудових результатів. Завдяки 12-годинному таймеру ви легко зможете запрограмувати оптимальний час запуску.
Прилад загальним об'ємом 13 літрів і цифровим керуванням неймовірно швидко працює зі свіжими та замороженими продуктами, не додаючи водночас зайвого жиру. Їжа вражає.
До комплекту входять практичні аксесуари: решітка для гриля, деко, решітка для гриля та 4 сітчасті решітки — вони забезпечують достатню площу поверхні для сушіння. Практичне доповнення: дверцята можна зняти для полегшення чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Вес | 7.7 кг |
| Габариты | 35.5 х 35 х 33.5 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | больше 11 л |
| Количество программ | 8 шт |
| Крышка | нет |
| Мoдель | FA-5053-5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | нет данных |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 13 л л |
| Популярные бренды | - |
| Программы | фри, курица, мясо, креветки, рыба, пицца, овощи |
| Рабочая температура | 45 - 200 °C |
| Смотровое окно | Да |
| Съемная чаша | Да |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
| Цвет корпуса | черный с серебристым |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴










