Відкрийте для себе цю безоливну мультипіч для приготування корисної картоплі фрі та грильованого м'яса за допомогою всього лише одного приладу. Класична функція фритюрниці забезпечує хрустку, смачну скоринку з мінімальною кількістю олії або взагалі без неї. 8 автоматичних програм, інтуїтивно зрозуміла цифрова панель керування та вбудований таймер полегшують початок роботи.
Технологія Extracrisp
Технологія Extracrisp забезпечує ідеальний баланс між температурою й потоком гарячого повітря для отримання золотистої, хрусткої скоринки з невеликою кількістю олії або без нього.
Технологія гриль
Литий алюмінієвий гриль для барбекю дає змогу готувати ніжне, соковите м'ясо й овочі прямо на вашій кухні.
Регульована температура
Точне регулювання температури для ідеального результату щоразу, незалежно від рецепта.
Практичні функції
Інтуїтивно зрозуміла цифрова панель керування з таймером і автоматичним сповіщенням забезпечує максимальну зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Тип управления | Сенсорное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Нет |
| Вес | 5.4 кг |
| Габариты | 36.1 x 27 x 32.4 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 5 л и менее |
| Количество программ | 8 шт |
| Крышка | нет |
| Мoдель | Easy Fry&Grill Precision |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | Да |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 4.2 л л |
| Популярные бренды | Moulinex |
| Программы | десерты, картофель фри, курица, мясо, наггетсы, овощи, пицца, рыба |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | Нет |
| Таймер отсрочки старта | с таймером |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴








