Stark AG 860 Profi — кутова шліфмашина для різання та шліфування різних будівельних матеріалів, як-от бетон, камінь, метал, пластик та ін.
Переваги болгарки Stark AG 860 Profi:
якісні деталі (міцні сталеві шестерні редуктора, професійний статор) забезпечують інструменту довгий термін експлуатації, а також збільшують можливості;
захист двигуна від перегрівання забезпечує безпечну роботу тривалий час;
автоматичне балансування диска;
професійна система відведення пилу не забиває двигун і внутрішні елементи болгарки для безпечної та якісної роботи;
зручна додаткова ручка забезпечує комфортну роботу та маневровість;
надійний прогумований кабель завдовжки 3 м дає змогу вільно виконувати роботу, не сковуючи руху;
захисний кожух, який зменшує травмонебезпеку під час пошкодження диска;
досить легка вага для тривалої роботи без втоми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокировка кнопки включения | нет данных |
| Боковая рукоятка | Да |
| Вес | 2.3 кг |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Длина/высота | нет данных |
| Защитный кожух | Да |
| Кейс | Нет |
| Ограничение подачи тока (плавный пуск) | Да |
| Потребляемая мощность | 860 Вт Вт |
| Потребляемая мощность (диапазон) | до 1000 Вт |
| Резьба шпинделя | нет данных |
| Система стабилизации оборотов | нет данных |
| Скорость вращения диска | 10000 об/мин |
| Торцевой ключ (спецключ) | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 484 ₴






