Ідеальні результати сушіння за меншого споживання енергії.
Після завершення миття посудомийної машини певний посуд, зокрема пластиковий посуд, здається мокрим, і його потрібно сушити вручну. Посудомийні машини PerfectDry забезпечують ідеальні результати сушіння, які досягає запатентована технологія Zeolith. Цеоліт — це природний мінерал, який використовує вологість фази очищення й виділяє її як теплого та сухого повітря під час фази сушіння. Це економить до 20% менше енергії, ніж система сушіння звичайної посудомийної машини.
Асистент Easy start.
Здебільшого опір миттям посуду виникає через неправильний вибір програми миття. У застосунку Home Connect введіть ступінь забруднення, тип і кількість посуду, миються. Асистент Easy Start запропонує ідеальну програму і ви отримаєте ідеальний результат щоразу.
Посудомийна машина рахує за вас.
У разі придбання великої кількості таблеток для миття посуду вважати їх кількість самостійно майже неможливо. І вони завжди закінчуються у відповідальний момент. Лічильник у застосунку Home Connect відстежує кількість циклів і інформує вас за допомогою push-повідомлення, коли кількість таблеток менш ніж п'ять.
Push повідомлення.
Поки посудомийна машина завершить цикл миття ви можете втратити час. Застосунок Home Connect дає змогу продуктивніше керувати часом. За бажанням, push-повідомлення можна надсилати з вашої посудомийної машини безпосередньо на ваш мобільний пристрій, зручно повідомляючи вам поточний стан програми вашої посудомийної машини, а також іншу корисну інформацію. Тому ви завжди знаєте статус поточної програми та приладу загалом.
Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду.
Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дає змогу максимально ефективно використовувати кожну краплю води. На основі таких параметрів, як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насоса та складається формула ActiveWater: менше води й енергії, більше потужності. Посудомийні машини ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води під час перебігу програми "Економічна 50 °C". Також усі машини ActiveWater можуть під'єднуватися до системи постачання гарячою водою, і в такому разі рівень споживання енергії становить лише 0.6 кВт/год. для програми "Економічна 50 °C".
Захист скла: для дбайливого догляду за склом та делікатним посудом.
Ви можете здивуватися, дізнавшись, що якість води, якою ви миєте посуд, істотно впливає на Ваш посуд і порцеляну. Оскільки м'яка вода викликає корозію скла, посудомийні машини Bosch з технологією Glass Protection Technology постійно регулюють ступінь жорсткості для дбайливого догляду за скляним посудом і порцеляною. Розумний догляд за Вашим делікатним посудом, без зайвих зусиль.
Двигун EcoSilence Drive: миття посуду так, як Ви ніколи не чули.
Підтримувати чистоту вдома може бути важко. Зберегти тишу іноді здається просто неможливо! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економним двигуном, який оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи в такий спосіб плавніше, тихіше функціонування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество программ мойки | 6 |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Да |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | полногабаритная |
| Высота | 80.1 см - 85 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 60 х 81.5-87.5 х 55 см |
| Другие программы | Custom program, автоматическая 45-65°C, стекло 40°C, тихая |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Да |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | A |
| Количество комплектов посуды | 14 |
| Количество корзин | 3 |
| Многофункциональные таблетки | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 9.5 л за цикл / 2090 л за год |
| Регулировка высоты корзины | верхней корзины |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Да |
| Таймер отсрочки старта | Да |
| Тип | встраиваемые |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | цеолитная (Zeolith) |
| Тип управления | Сенсорное |
| Третья дополнительная корзина | Да |
| Уровень шума | 41 дБ дБ |
| Цвет | белый с серым |
| Ширина | 56 см - 60 см см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | 840 Вт за цикл / 185 кВт за год |
Информация для заказа
- Цена: 71 999 ₴










