Проєктор HY320 LED 4K Allwinner H713 Android 11 WI-FI6 Bluetooth HDMI-in 1080HD 390 ANSI lumens вбудовані динаміки SmartTV 150" домашній кінотеатр чорний
HY320 — вдосконалена версія, старішої моделі HY300!
Порівнюючи з попередніми моделями бренда, збільшена яскравість і розмір проєкції до 150 дюймів. Роздільна здатність 1920*1080 і яскравість 300 ANSI забезпечує комфортний перегляд контенту навіть за денного освітлення.
Magcubic HY320 — це мультимедійний проєктор із вбудованою операційною системою Android, що неабияк розширює можливості його використання. Під'єднайте проєктор до ноутбука або транслюйте відео прямо з вашого смартфона — якість зображення завжди буде на високому рівні. За наявності Wi-Fi, Вам зовсім не потрібна сторонні техніка, встановлюйте програми YouTube, YouTV, SWEET.TV, Київстар ТВ з Google Play і насолоджуйтеся улюбленими серіалами або телешоу в режимі онлайн на великому екрані.
Проєктор HY320 має на борту 4-ядерний процесор Allwinner H713, відео процесор GPU ARM Mali-G31 (Dvalin), 1 Гб оперативної та 8 Гб вбудованої пам'яті. Роздільна здатність пристрою HD (1920х1080), але також проєктор дає змогу декодувати відео аж до 4К. До інтернету пристрій під'єднується через високошвидкісний WiFi 2,4 ГГц або 5 ГГц + підтримка WiFi 6 (802.11ax). Проєктор має Bluetooth, завдяки якому можна під'єднати до нього аеропульт, навушники, аудіодзвінки та інші бездротові ґаджети.
Завдяки матриці LCD і LED-підсвітці з яскравістю 300 ANSI-lumens і контрастом 2000:1, на екран передається чітке барвисте зображення з можливістю зображення картинки з діагоналлю від 40 до 150 дюймів. Проєкційна відстань пристрою від 1.2 до 4 м. За потреби розмір і колір зображення можна коригувати за допомогою автоматичних і ручних налаштувань.
У корпус проєктора вбудований динамік, що забезпечує виведення звуку без під'єднання зовнішньої акустики. Але за бажанням є можливість приєднання зовнішніх аудіоколонок, через аудіовихід 3,5 мм або Bluetooth.
HY320 mini працює на операційній системі Android 11. Має встановлений Google Play Маркет та інші програми. Є можливість встановлення застосунків з інших джерел.
Дизайн
Компактний проєктор, досить просто використовувати хоч удома, хоч у подорожах. Крім зручного розміру, HY320 має настроюваний кут і адаптивний екран, які дають змогу максимально насолоджуватися переглядом.
Функціонал
HY320 унікальний своїм швидким ввімкненням і великим функціоналом. Його можна під'єднати через Wi-Fi, Bluetooth, HDMI і навіть Airplay, що дає необмежені можливості. Дивіться фільми, грайте в телефон, приставку, проводьте відеоконференції — все це на великій проєкції, високої якості.
Якість зображення
HY320 здатний виводити зображення в HD якості 1920х1080, без жодних складнощів. Варто тільки спрямувати проєктор на рівну поверхню та налаштувати лінзу. Крім того, HY300 обладнаний адаптивною системою, яка автоматично налаштовує розмір зображення щодо поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magcubic |
| Цвет | Черный |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес | 1.2 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, кабель питания, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 104х220х101 мм |
| Диагональ экрана | 1.68-5.08 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | Сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 2000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 5 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | нет данных |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 390 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 359 ₴







