Потужна турбіна — кухня без зайвого диму, пари та запахів
Продуктивна турбіна потужністю 1000 м3/год швидко й ефективно впорається з димом, парою та неприємними запахами в кухні площею до 23 м2. Периметральний тип втягування забирає повітря не тільки знизу витяжки, а й із боків і з-під стелі, щоб зайві аромати не залишалися в приміщенні.
Ефектний дизайн
Зовнішня панель виготовлена з міцного та красивого загартованого скла. Його гладка поверхня створена для легкого очищення за лічені миті. Під акцентним вирізом зручно розташовані кнопки керування. Чіткі лінії, виразний і практичний дизайн — така витяжка чудово поєднується з різними стилями та доповнює сучасний інтер'єр.
Просте та надійне керування
Легко та зручно вмикайте кнопки підсвічування або вибирайте одну з 3 швидкостей очищення повітря. Увімкніть мінімальний режим, щойно ви почали готувати. Коли їжа кипить, смажиться й тушкується, а пара і диму стає дедалі більше — переходьте на велику швидкість.
LED-підсвітка
М'яка та яскрава LED-підсвітка не тільки освітлює варильну поверхню, щоб стежити за приготуванням. Вона додає затишку, поки ви готуєте сімейний сніданок або романтичну вечерю. Створюйте теплу та приємну атмосферу на кухні!
Режим на вибір — відвід або рециркуляція
Зазвичай витяжка під'єднується до вентиляційної шахти квартири або будинку. Але що робити, якщо приєднання ускладнене або шахта взагалі немає?
Скористайтеся режимом рециркуляції! Він впорається з очищенням повітря без відведення його назовні. Для цього обладнуйте витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-E14 і виведіть повітропровід у простір кухні.
П'ятишаровий алюмінієвий фільтр
Надійний 5-шаровий алюмінієвий фільтр поглинає жир, бруд, дрібні сторонні частинки та захищає двигун витяжки. Для легкого очищення досить вийняти та помити в гарячій воді або посудомийній машині.
5 років гарантії
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому забезпечує 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку та доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
Комплектація
Витяжка, Інструкція, Гарантійний талон, зворотний клапан, Пластмасовий перехідник патрубка з O150 мм на O120 мм, Монтажні шурупи та дюбелі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | отсутствует |
| Вес | 7.4 кг |
| Вид | наклонная |
| Диаметр выводного отверстия | 120-150 мм |
| Диапазон ширины | 56 - 60 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировой фильтр | алюминиевый |
| Количество двигателей | 1 |
| Комплект монтажный | Да |
| Максимальная производительность | более 1000 м3/ч |
| Максимальный уровень шума | 60 - 69 дБ |
| Материал корпуса | крашеный металл |
| Мощность ламп | 2x1.5 Вт |
| Обратный клапан | Да |
| Производительность | 1000 куб. м/ч |
| Пульт управления | Нет |
| Размеры (ШхВхГ) | 590 х 895 х 293 мм |
| Режимы работы | отвод/рециркуляция |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | на стену |
| Тип освещения | LED-лампа |
| Тип управления | кнопочное |
| Турбо-режим | Нет |
| Угольный фильтр | есть (в комплект поставки не входит) |
| Уровень шума | 67 дБ дБ |
| Функция Hob2Hood | Нет |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 199 ₴










