Стійке розташування столового приладдя, чашок Espresso і дрібних предметів кухонного начиння.
Третій рівень завантаження. Замінює кошик для столового приладдя. Розташовується над верхнім коробом. Повністю виймається для полегшення завантаження й вивантаження столового приладдя. Поміщається в стандартний висувний ящик для столового приладдя.
RackMatic система регулювання по висоті.
Місткий верхній короб можна регулювати за висотою загалом на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки — завдяки системі Rackmatic. Тарілки для піци або фужери на високій ніжці — ця система дає змогу дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому або нижньому коробі.
Посудомийна машина рахує за вас.
Під час придбання великої кількості таблеток для миття посуду вважати їх кількість самостійно майже неможливо. І вони завжди закінчуються у відповідальний момент. Лічильник у застосунку Home Connect відстежує кількість циклів і інформує вас за допомогою push-повідомлення, коли кількість таблеток менш ніж п'ять.
Push повідомлення.
Поки посудомийна машина завершить цикл миття ви можете втратити час. Застосунок Home Connect дає змогу продуктивніше керувати часом. За бажанням, push-повідомлення можна надсилати з вашої посудомийної машини безпосередньо на ваш мобільний пристрій, зручно повідомляючи вам поточний стан програми вашої посудомийної машини, а також іншу корисну інформацію. Тому ви завжди знаєте статус поточної програми та приладу загалом.
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює.
Світна точка на підлозі під посудомийною машиною горітиме впродовж перебігу програми й автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води впродовж усього терміну експлуатації приладу.
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини із системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з поплавцевим вимикачем, які забезпечують 100% захист від протікання. Крім того, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін експлуатації вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество программ мойки | 4 |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Да |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | узкая |
| Высота | 80.1 см - 85 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 45 х 81.5-87.5 х 55 см |
| Другие программы | Custom program, автоматическая 45-65°C |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Да |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | A |
| Количество комплектов посуды | 9 |
| Количество корзин | 3 |
| Многофункциональные таблетки | Да |
| Наличие дисплея | LED-индикация |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 9.5 л за цикл / 2090 л за год |
| Регулировка высоты корзины | верхней корзины |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Да |
| Таймер отсрочки старта | Да |
| Тип | полновстраиваемые |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | теплообменник |
| Третья дополнительная корзина | Да |
| Уровень шума | 46 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 49.9 см и менее см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | 830 Вт за цикл / 183 кВт за год |
Информация для заказа
- Цена: 27 599 ₴










