Керуйте за допомогою одного пальця.
Інтуїтивна панель керування DirectSelect дає змогу вам легко вибрати необхідний рівень потужності. Також на панелі показується індикатор енергоспоживання, функція швидкого вмикання QuickStart і перезапуск варильної поверхні ReStart.
Швидке й безпечне приготування.
Під час приготування на індукційній плиті тепло спрямоване виключно на днище посуду, а сама конфорка практично не нагрівається. Це сприяє швидкому приготуванню та унеможливлює тепловидатність у приміщення. Індукція має вищу швидкість нагрівання й безпеку, адже ви не зможете отримати серйозних опіків. Також за індукційною поверхнею легко доглядати й мити, адже на ній нічого не пригоряє.
Прискорюйте приготування страв до 50%.
Необхідно швидко закип'ятити воду або ж додати трохи жару під час приготування? Завдяки функції PowerBoost тепер це можливо. Закип'ятіть 2 літри води втричі швидше, ніж на звичайній склокерамічній варильній поверхні. Функція PowerBoost підвищує потужність нагрівання та скорочує час приготування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Индукционная |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Да |
| Вид поверхности | домино |
| Газ-контроль | Нет |
| Диаметр конфорки 1 | 145 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 210 мм |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Да |
| Количество конфорок | 2 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | стеклокерамика |
| Материал решеток | - |
| Мощность конфорки 1 | 1400 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 2200 Вт |
| Мощность конфорки 3 | - |
| Мощность конфорки 4 | - |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 306х51х527 мм |
| Размер встраивания | 270х51х490-500 мм |
| Распознавание посуды | Да |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | с таймером |
| Тип варочной поверхности | индукционная |
| Тип зон нагрева | индукционные |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Нет |
| Функция PowerBoost | Да |
| Ширина | до 30 см см |
Информация для заказа
- Цена: 24 839 ₴




