Чиста духова шафа без зусиль.
Покриття EcoClean Direct піклується про чистоту духової шафи — і про твій вільний час. Стіни та верх духової шафи покриті надтонкими керамічними сферами, завдяки чому бризки жиру руйнуються під час приготування їжі. Якщо знадобиться, просто протріть дно духової шафи та скляні дверцята. Для найкращого результату ми рекомендуємо час від часу вмикати цикл відновлення.
Легко керувати.
LCD-дисплей керування розміщений на передній панелі приладу. Дисплей простий у використанні, надає прямий доступ до додаткових функцій і параметрів.
Утоплювані ручки керування
Висувні/утоплювані ручки дають змогу полегшити очищення зовнішньої панелі духової шафи.
Особливо плавне та тихе зачиняння дверцят духової шафи.
Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед зачиненням, а потім механізм закриває їх обережно та тихо, гарантуючи у такий спосіб довгий термін експлуатації як вашої духовки, так і її дверцята.
Легко розміщуйте та виймайте деко з духовки.
Наша система телескопічних напрямних безпечна та проста у використанні. На рівні, обладнаному телескопічними рейками, розмістити деко з блюдом набагато легше. Вам більше не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, щоб швидко перевірити стан приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 594 х 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 8 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.99 кВт/ч |
| Программы | 3D горячий воздух, мягкий горячий воздух, верхний/нижний нагрев, нижний нагрев, Vario-гриль большой площади, гриль + горячий воздух, пицца, размораживание |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические + решетчатые |
| Управление | электромеханическое + сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные утапливаемые + сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 20 399 ₴







