Частота оновлення 144 Гц
Частота оновлення 144 Гц забезпечує надзвичайно плавний рух і чітке зображення, що робить її ідеальною для високошвидкісних ігор і динамічних екшн-сцен. Завдяки неабиякому зменшенню розмиття під час руху та поліпшеному відгуку вона підвищує загальний комфорт і якість перегляду ігрового контенту.
DOLBY ATMOS
Технологія Dolby Atmos створює багатовимірне звукове середовище на сумісних аудіосистемах, яке оточує вас і робить вас центром подій. З точним розташуванням звуку та підвищеною чіткістю, Dolby Atmos забезпечує захопливий досвід прослуховування, що змінює ваше сприйняття музики, фільмів та ігор.
4K UHD + DOLBY VISION
Dolby Vision покращує ваше враження від перегляду завдяки яскравому зображенню, що вражає своїми кольорами, контрастом і яскравістю. Ця технологія гарантує, що кожна сцена відтворюється з насиченими деталями та глибиною, роблячи ваші розваги максимально реалістичними та захопливими.
Голосове керування
За допомогою Google Assistant ви легко орієнтуєтеся й керуєте телевізором тільки голосом. Насолоджуйтеся безперервною інтеграцією з розумним будинком, можливістю відтворювати музику, шукати фільми або відкривати програми за допомогою зручних голосових команд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thomson |
| Операционная система | GoogleTV |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес (без подставки) | 10 кг |
| Вес с подставкой | 10 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 43" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт, подставка, документация |
| Контрастность | 4000:1 |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 2 х 8 Вт |
| Оперативная память | 2Гб |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | нет данных |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 957x556x89 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 957x587x281 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, CI+ |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Нет |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Энергопотребление | 51 Вт |
| Яркость | 320 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 24 230 ₴










