Варильні панелі: стильний дизайн, різноманіття можливостей вбудовування
Незалежна варильна панель встановлюється в робочу повіхість незалежно від духової шафи. Духова шафа, наприклад, може бути вбудована в колону або лінійку на рівні грудей. Bosch представляє електричні, індукційні або газові варильні панелі різної ширини: від 30 до 90 см.
Найскладнішим із приготування їжі залишиться список покупок
Оскільки у Вас і так багато клопоту, коли Ви готуєте, ми додали багато зручних функцій так, щоб Ви не ворушили пальцем занадто багато.
Відчуйте зручність приготування на газі
Ви можете вибрати газову панель Bosch з неіржавкої сталі або віддати перевагу легким в очищенні поверхнях із загартованого скла або склокераміки. У будь-якому разі, Ви станете володарем сучасного та безпечного приладу!
Варильна поверхня BOSCH PPP 6A2M90R — газова варильна панель, з якою легко досягти ідеального приготування страв завдяки точно регульованим рівням потужності полум'я.
Автоматичне електрозапалювання
Газові плити Bosch обладнуються системами електрозапалювання двох видів: звичайного й автоматичного. Під час звичайного електрозапалювання під час повороту перемикача потужності (коломна подавання газу) необхідно натиснути на кнопку запалювання. У другому разі підпал відбувається автоматично під час повороту перемикача.
Термоелектричний захист від витоку газу
Всі газові варильні панелі обладнані вбудованим у пальник термоелектричним захистом від витоку газу. Вона автоматично припиняє подавання газу, щойно полум'я з якихось причин згасне.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет | Белый |
| Тип | Газовая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Нет |
| Вид поверхности | классическая |
| Газ-контроль | Да |
| Диаметр конфорки 1 | - |
| Диаметр конфорки 2 | - |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество конфорок | 4 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | каленое стекло |
| Материал решеток | чугун |
| Мощность конфорки 1 | 1000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1750 Вт |
| Мощность конфорки 3 | 1750 Вт |
| Мощность конфорки 4 | 3000 Вт |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 590х45х520 мм |
| Размер встраивания | 560х490 мм |
| Распознавание посуды | Нет |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | без таймера |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип зон нагрева | газовые |
| Тип управления | поворотные переключатели |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Нет |
| Функция PowerBoost | Нет |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 40 679 ₴





