Pyramida TL 60 (1100) — стильна потужна витяжка. Продуктивний мотор забезпечує швидке й ефективне очищення повітря й ідеально підходить для просторих кухонь (від 25 м2). Має три швидкості та може працювати в режимі відведення повітря. Кнопкове керування дає змогу легко змінювати режими. LED освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темну пору доби.
Вбудовані витяжки серії TL встановлюються в шафці над варильною поверхнею, видимою залишається тільки ручка висувного фільтра. Непомітна, ергономічна та потужна витяжка на максимальній швидкості продуктивність витяжки досягає 1100 м3/год — чудовий вибір для вашої кухні.
Висувна панель із другим жировим фільтром збільшує площу забору повітря й полегшує керування витяжкою. Кнопки вмикання швидкісних режимів і освітлення розташовані за висувною планкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | отсутствует |
| Вес | 5.7 кг |
| Вид | телескопическая |
| Диаметр выводного отверстия | 150 мм |
| Диапазон ширины | 56 - 60 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировой фильтр | металлический |
| Количество двигателей | 1 |
| Комплект монтажный | Да |
| Максимальная производительность | более 1000 м3/ч |
| Максимальный уровень шума | 70 дБ и более |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мощность ламп | 2х5 Вт |
| Обратный клапан | Да |
| Производительность | 1100 куб. м/ч |
| Пульт управления | Нет |
| Размеры (ШхВхГ) | 598 х 192 х 282-463 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | в шкаф |
| Тип освещения | LED-лампа |
| Тип управления | кнопочное |
| Турбо-режим | Нет |
| Угольный фильтр | есть (в комплект поставки не входит) |
| Уровень шума | 70 дБ дБ |
| Функция Hob2Hood | Нет |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 7 991 ₴










