Легке керування витяжкою за допомогою сенсорів.
Завдяки зручному сенсорному керуванню TouchControl ви зможете легко настроювати роботу витяжки одним дотиком.
Енергоощадне яскраве освітлення варильної поверхні.
Світлодіодні лампи мають разюче довгий термін експлуатації — кілька тисяч годин роботи. Світлодіоди споживають набагато менше електроенергії, ніж аналогічні звичайні галогенні споти. Таке LED-освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення під час приготування їжі.
Максимальна продуктивність витяжки з мінімальним рівнем шуму.
Чим тихіше працює витяжка, тим більше ви можете зосередитися на приготуванні їжі або насолоджуватися розмовами на кухні. Наша витяжка особливо тиха та зводить рівень шуму до мінімуму. Прилад ідеально підходить для кухонь і зон відкритого планування — ви навіть не помітите, що робота витяжка.
Оптимальна продуктивність для кухонь будь-якої площі.
А ось повітря, що вдушає, та кіптяву на стінах до інгредієнтів рецепту вишуканої страви не входять. Про них подбають витяжки Bosch, що працюють у режимах відведення або рециркуляції повітря, досягаючи водночас завжди однакових результатів: незмінно свіже й освіжне повітря.
Чисте повітря і приємна атмосфера.
Витяжки потребують металевих фільтрів для фільтрації жиру та інших твердих частинок із повітря. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, треба чистити їх приблизно раз на місяць вручну або мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | отсутствует |
| Вес | 13.3 кг |
| Вид | купольная |
| Диаметр выводного отверстия | 150 мм |
| Диапазон ширины | 81 - 90 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Жировой фильтр | металлический |
| Количество двигателей | 1 |
| Комплект монтажный | Да |
| Максимальная производительность | 500 - 749 м3/ч |
| Максимальный уровень шума | 60 - 69 дБ |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мощность ламп | 2x1.5 Вт |
| Обратный клапан | Да |
| Производительность | 604 куб. м/ч |
| Пульт управления | Нет |
| Размеры (ШхВхГ) | 900 х 635-1075 х 500 мм |
| Режимы работы | отвод/рециркуляция |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | на стену |
| Тип освещения | LED-лампа |
| Турбо-режим | Да |
| Угольный фильтр | отсутствует |
| Уровень шума | 60 дБ дБ |
| Функция Hob2Hood | Нет |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 23 255 ₴









