Команда фахівців ТМ ELEYUS знає, як важливо для кожного з нас спокій і комфорт у наших будинках. Саме з турботою про Вас була розроблена кухонна витяжка Line I 50, адже, як відомо, найголовніше — погода в домі, а все інше в житті — метушня. Короткий, але дуже стильний дизайн витяжки не залишить Вас байдужими, адже він не обмежить Вас у виборі стилю Вашої кухні. Не важливо, подобається Вам стримана класика, або заміські мотиви стилю кантрі, або Ви є шанувальником модерного мінімалізму та хай-теку, навіть японського сучасного стилю — Ви з легкістю зможете інтегрувати кухонну витяжку Line I 50, у свою кухню, де вона безумовно займе гідне місце. Витяжка сконструйована так, що Ви зможете без зайвого клопоту прилаштувати її під настінний шафку або просто повісити на стіну. У будь-якому разі її досконалий, проте стриманий дизайн стане справжньою окрасою Вашої кухні. Кухонна витяжка Line I 50 пофарбована високоякісною порошковою фарбою, що робить її не тільки естетично досконалою, але й дуже довговічною та стійкою до зовнішніх впливів.
Однак стиль і універсальність кухонної витяжки Line I 50 — не єдина її перевага. Завдяки продуктивності 380 м3/год вона з легкістю очистить приміщення кухні. сторонні запахи, пара, гаряче повітря — вони просто безслідно зникнуть і більше Вам не набриднуть. Не варто турбуватися й власникам кухонь із ускладненим під'єднанням до вентиляційних шахт — завдяки режиму рециркуляції ця проблема буде розв'язана, а повітря — очищене. Щоб забезпечити режим рециркуляції, треба обладнати витяжку вугільним фільтром ELEYUS FW — 183 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Витяжка обладнана лампою розжарювання, за її приємного світла Вам буде зручно не тільки працювати, але й відпочивати в сімейному колі. Механічне керування витяжки дуже просте та легке у використанні, а крім того, довговічне, як і вона сама.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | отсутствует |
| Вес | 3.98 кг |
| Вид | плоская |
| Диаметр выводного отверстия | 120 мм |
| Диапазон ширины | 40 - 50 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировой фильтр | алюминиевый |
| Количество двигателей | 1 |
| Комплект монтажный | Да |
| Максимальная производительность | менее 500 м3/ч |
| Максимальный уровень шума | 60 - 69 дБ |
| Материал корпуса | крашеный металл |
| Мощность ламп | 1х25 Вт |
| Обратный клапан | Нет |
| Производительность | 380 куб. м/ч |
| Пульт управления | Нет |
| Размеры (ШхВхГ) | 496 х 135 х 470 мм |
| Режимы работы | отвод/рециркуляция |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | на стену |
| Тип освещения | лампа накаливания |
| Тип управления | кнопочное |
| Турбо-режим | Нет |
| Угольный фильтр | есть (в комплект поставки не входит) |
| Уровень шума | 65 дБ дБ |
| Функция Hob2Hood | Нет |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 079 ₴








