Зображення має неймовірно плавний вигляд на екрані ASUS Vivobook 14 — багатофункціонального ноутбука з процесором Intel Core i5-13420H, відеокартою Intel UHD і чудовим дисплеєм WUXGA, що може похвалитися кінематографічним колірним охопленням (DCI-P3) і підтримкою HDR. Крім того, працювати за ним дійсно зручно завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери й окремим функціональним клавішам для вимкнення мікрофона та камери. Нарешті корпус цього ноутбука має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких часто торкаєтеся користувач, а також збільшений тачпад, що поліпшує загальну ергономіку. Vivobook 14 — це по-справжньому потужний і ергономічний ноутбук!
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 14 (X1405) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 14 (X1405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серебристый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процессора | Core i5 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | рюкзак, мышь |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габариты (ШхГхВ) | 317.1х222х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 29 999 ₴






