Мікрохвильова піч Whirlpool соло MWP 251 B потужністю 900 Вт. Автентичні елементи дизайну, простий у використанні інтерфейс, ергономічні елементи керування. Функція JetStart прискорює нагрівання до максимуму за 30 секунд, забезпечуючи ідеальний температурний режим для розігрівання їжі з високим вмістом води. Виберіть один із 100 попередньо запрограмованих рецептів, і мікрохвильова піч автоматично настроїть температуру та час для забезпечення ідеальних результатів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Черный |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 281 х 483 х 414 мм |
| Диаметр поворотного стола | 27 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 900 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | соло |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Тип управления | кнопочное |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 5 331 ₴




